diskografie.cz - texty písní, karaoke texty a videoklipy

Šanov 1 > Acid Mouse > 2 - Matrix

Vítejte v programu nové reality. V posledním světě, ve světě na prodej. Upomínkové předměty a pohlednice si můžete zakoupit po zániku světa na prodej. Nyní, prosím, odložte vaše šperky, peníze a kreditní karty do odpadkových košů, které jsou umístěny po stranách vstupní haly. Později budou využity na dobročinné účely, to znamená, že je utratíme. A děsně si to užijeme.
Před vstupem do světa na prodej, se prosím, svlékněte ze svých šatů a předejte je našim asistentkám Monice a Monice, které je okamžitě spálí.
Nyní Vám budou odebrány vaše životně důležité orgány, jelikož je již dále nebudete potřebovat. Tyto orgány naše společnost věnuje všem nemocným parchantům, kteří si dovolit zaplatit za ně jakkoliv vysokou částku peněz,
a to bez jakýchkoliv morálních zábran.
Pohodlně se posaďte na sedadla potažená igelitovou plenou. Plena zabrání znečištění sedadla při vašem porcování. Nasaďte si brýle s růžovými skly, které jste obdrželi již při svém narození. Na panelu po vaší pravé ruce zvolte vaši vizi posledního světa, světa na prodej. Stisknutím tlačítka S.T.A.R.T. se váš svět a váš život uvede do chodu. Volbou různých kombinací tlačítek, dle návodu na vašich panelech, máte možnost zvolit si nepřeberné množství vašeho skutečného života v posledním světě. Ve světě na prodej.
Tlačítka 1-9 na klávesnici aktivují obzvláštně perverzní sexuální praktiky, včetně týrání dětí, močení a kálení a šoustání s mrtvými.
Dále jsou ve verzích vašich životů naprogramovány ty nejhorší způsoby zabití bližního svého. Včetně samotného Boha, protože kdo by netoužil zabít toho nejvyššího, toho stvořitele, toho jehož hněv se nás tolik dotýká, toho z něhož máme strach, toho sadistickýho, cynickýho buzeranta, kterej neumí nic jinýho než si dělat z lidstva prdel již po tisíce let.
Nyní máte jedinečnou šanci si to pořádně užít a vychutnat. Tak tedy vítejte. Vítejte ve svém životě, vítejte v realitě, vítejte ve skutečném světě, ve světě na prodej.

Správce

Wed

Připomínka

Naše facebook stránky

Účty

Kontakt Reklama