diskografie.cz - texty písní, karaoke texty a videoklipy

Nejaktivnější uživatelé za poslední měsíc

 1. djlamberto

  30 bodů

 2. jiricekh

  20 bodů

 3. ratyz

  20 bodů

 4. Simrankaur

  20 bodů

 5. Pavelnicek

  20 bodů

 6. gaba

  10 bodů

 7. m14

  6 bodů

 8. Eyela

  0 bodů

 9. filecek

  0 bodů

 10. čm produkce

  0 bodů

Poslední vzkazy

 • Lenka (Identifikuj to > Hledám název či interpreta)

  Zdravím, neznáte náhodou někdo tuhle písničku? Část textu dole: lmazanek | 12.03.17 16:41:28 V paměti mi uvízl kousek skladby s textem:"...datle fíky mandle máme kokos málem palmy láme, vstupte páni vemte dámy místo na drink na banány..." Díky LM

 • klara (Helena Vondráčková > ne)

  to je tu nepiš

 • oldajez (Návrhy a připomínky > K funkcím správce kapel a ostatní)

  Dodal jsem text staré písničky Podskalí, kterou zpíval taky J. Bek, ale ne celý jelikož pro zjednodušení a možné ztráty jsem zvolil uložit. Po tomto uložení již nebylo možno text jakkoliv doplnit, anebo upravit, což považuji za obrovskou chybu. Znám samozřejmě taky nápěv, ale nevím, jak a jakým způsobem jej zpracovat.

 • Jarda (Návrhy a připomínky > Motionless in white)

  narazil jsem na kapelu Motionless in white a tady na diskografii chybí...což je škoda... :(

 • Pablo S. (Era > Jak na to ?)

  Mám toho víc.

 • Mrphs (Co právě posloucháte? > Gangsta rap Morpheus)

  Český pouliční rap.Pokud posloucháte rap/hip hop. Doporučujeme shlédnout český rap od rappera Morpheuse. Ytb channel:Morpheus Top Nejnovější skladba od Morpheuse Zde: Morpheus - Otázka Času (OFFICIAL VIDEO)

 • Martin (Písně z filmů, seriálů a reklam > Pisnicka z videa na Streamu)

  Ahoj, nevite prosim nekdo, co to hraje za pisnicku na pozadi teto upoutavky? stream.cz/ceskemore/10019492-vlogument-ceske-more-sledujte-uz-od-16-rijna Dekuji, M.

 • Martin (Identifikuj to > Pisnicka z videa na Streamu)

  Ahoj, nevite prosim nekdo, co to hraje za pisnicku na pozadi teto upoutavky? stream.cz/ceskemore/10019492-vlogument-ceske-more-sledujte-uz-od-16-rijna Dekuji, M.

 • Managermrphs (Morpheus > Czech rapper Morpheus)

  morpheus-595678.jpg Texty písní texty písní Galerie fotky Český gangsta rapper.Svou první skladbu vydal 16.7.2017 .Tato skladba s názvem "Proč nežít",sklidila obrovský příval pozitivních názorů a hodnocení.Zhruba po měsíci,přesáhla sledovanost této skladby na ytb přes 1milion shlédnutí.V současnosti (cca měsíce působení),má rapper Morpheus vydaných 20 skladeb a do měsíce vydá své první album "Fabiano".

 • Klára (Písně z filmů, seriálů a reklam > MATTONI)

  Gabina | 26.09.08 22:26:42 Nevíte jak se jmenuje písnička z reklamy na mattoni s Hanou Soukupovou ? dekuju Patty Pravo - La Bambola

 • hora (Ian Anderson > noty z Rupi´s Dance Iana Andersona)

  ...dobrý den, poradí někdo, kde seženu pro syna noty (nebo aspoň přepis) desek iana Andersona (Rupi´s Dance, Secret Language of Birds)? děkuju.

 • Knopfler (Mark Knopfler > cd missing...)

  V diskografii Mark Knopflera mi chybí CD missing...presumed having a good time které natočili jako The Notthing Hillbillies ( Steve Phillips, Guy Fletcher, Brendan Croker) vydano u VERTIGO v r.1990

 • Jirka307 (Dark Moor > Zná někdo lepší skupinu??)

  Ahoj, docela dobry je Brother Firetribe

 • Laufer - chtel jsem vám hrát (Josef Laufer > Josef Laufer 1987 (a něco navíc))

  Stojím tu sám, a přiznám se vám trému že mám, je premiéra, zas po létech ve slavních zdech mám počér tech, hrát Moliéra řekli zlom vaz, a já vítam vás můj starý hlas, už nepoznáte až na valvón, zní hlas jak zvon, jsem harpagón, no co koukáte. Fuj, to jsem já. Jsem z toho celý tumpachový: už nevím, kdo jsem, ani co dělám. Ach, peníze, penízky, vy moji zlatí drahouškové! Vzali mi vás! Jste pryč, a pryč je má opora, má útěcha, má radost! Pro mne je všemu konec! Nemám už, co bych na tomto světě pohledával! Bez vás nemohu žít! To je hotová věc, prostě nemohu! Umírám, jsem nebožtík, jsem pod drnem. Copak se nenajde někdo, kdo by mě vzkřísil? Kdo by mi vrátil mé drahé peníze nebo aspoň mi řekl, kdo mi je vzal? Cože? Říkal jste něco? Nic. Nikdo ani muk! Co to je za shromáždění lidu? Ať se podívám na koho se podívám, není tu človíčka, abych ho neměl v podezření, a v jednom každém z nich vidím toho, co mě okrad Šarm bez svazků, plac bez stesku bez potlesku měl bych se záviť smíte se smát, měL jsem to vzdát, než takhle hrát, a řádne se spálit, chtel jsem vám hrát, chtel jsem vám hrát, zas jednou hrát

Naše facebook stránky

Účty

Kontakt Reklama